Blog

Wybory do PE

Warszawskie struktury Bezpartyjnych Samorządowców (Bezpartyjna Warszawa, Mazowiecka Wspólnota Samorządowa, Świetlica Wolności, Polska Fair Play) zebrały w Warszawie 12.000 podpisów pod listą kandydatów do Parlamentu Europejskiego KWW Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski w okręgu nr 4 (Warszawa). Dzięki temu PKW zarejestrowała listę. Wszystkim serdecznie dziękujemy za złożenie podpisów oraz za pracę przy ich zbiórce.
czytaj więcej

Walne Zebranie Założycieli formalnej struktury Bezpartyjnych Samorządowców

W dniu 25 marca 2019 r. odbyło się Walne Zebranie Założycieli formalnej struktury Bezpartyjnych Samorządowców, tj. Stowarzyszenie Bezpartyjna Warszawa.W Walnym Zebraniu Założycielskim udział wzięło 77 delegatów. Za powołaniem do życia Stowarzyszenia zagłosowało 77 osób.W trakcie Walnego wybrano nowy Zarząd organizacji Sąd Koleżeński, Komisję Rewizyjną i Radę Programową.Na Przewodniczącego Stowarzyszenia wybrano Pana Sławomira Antonika.
czytaj więcej

Bezpartyjni Samorządowcy popierają akcję Polski Fair Play – #stopACTA2!

 26 marca odbędzie się w Parlamencie Europejskim głosowanie w sprawie dyrektywy o prawach autorskich na jednolitym rynku cyfrowym, potocznie nazywanej ACTA2. Jako Bezpartyjni Samorządowcy popieramy protest  Ruchu Polska Fair Play i stanowczo sprzeciwiamy się tej dyrektywie. Uważamy, że jest to próba ocenzurowania treści, pojawiających się w internecie. Z tego miejsca, chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na…
czytaj więcej