Blog

Bezpartyjni Samorządowcy popierają akcję Polski Fair Play – #stopACTA2!

 26 marca odbędzie się w Parlamencie Europejskim głosowanie w sprawie dyrektywy o prawach autorskich na jednolitym rynku cyfrowym, potocznie nazywanej ACTA2. Jako Bezpartyjni Samorządowcy popieramy protest  Ruchu Polska Fair Play i stanowczo sprzeciwiamy się tej dyrektywie. Uważamy, że jest to próba ocenzurowania treści, pojawiających się w internecie. Z tego miejsca, chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na…
czytaj więcej

Zebranie Założycielskie Stowarzyszenia BW

Zarząd informuje, że zostało zwołane Zebranie Założycielskie Stowarzyszenia BW na dzień 25 marca 2019 r. na godz. 18.30 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Praga Północ przy ul. Kłopotowskiego 15 w Warszawie.Porządek obrad zostanie opublikowany na 7 dni przed ogłoszonym terminem Zebrania.Projekt Statutu dostępny jest u Pełnomocników dzielnicowych i członków obecnego Zarządu.
czytaj więcej

Katarzyna Czajka w TVP3 „Twoje sprawy”

Katarzyna Czajka skrytykowała w programie TVP3 „Twoje sprawy” ograniczenie, przez Centrum Usług Społecznych w Warszawie, o połowę liczby godzin przeznaczonych na pomoc osobom w podeszłym wieku, schorowanym i niepełnosprawnym. Obecna sytuacja prowadzi do wykolejenia efektywności systemu pomocowego.
czytaj więcej