Śródmieście

Stowarzyszenia i organizacje współtworzące Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy - Dzielnica Śródmieście M. St. Warszawa:

- Mieszkańcy Śródmieścia

http://mieszkancy.org/

https://www.facebook.com/stowarzyszenie.mieszkancy

- Grunt to Warszawa

http://gruntowa.waw.pl

- Stowarzyszenie Mieszkańców „Murano”

http://murano.warszawa.pl

- Intergracja

http://www.integracja.org/

- WWS Śródmieście

https://www.facebook.com/WarszawskaWspolnota/

- Smolna

http://smolna.org/

- SKRA „Serce”

https://klubserce.org.pl/

https://www.facebook.com/klubserce

- Ściana Wschodnia

Nie mają jeszcze strony ani Facebooka

- Śródmiejski Teatr Muzyczny

https://www.facebook.com/srodmiejski.teatr.muzyczny/

 

Gazeta Mieszkańcy Śródmieścia:

https://stowarzyszeniemieszkancy.pl/wp_stowKK/gazeta-mieszkancy-srodmiescia/

 

Na naszych listach startują radni rad osiedli:

- I RO – Osiedle Muranów
Ryszard Krzysztofowicz – przewodniczący rady i przewodniczący zarządu
Blanka Brzozowska – Jasińska z-ca Przewodniczącego Rady,
Sławomir Rzysko – z-ca Przewodniczącego Rady
http://www.osiedle-muranow.waw.pl

- II RO – Osiedle Staromiejskie
Zajkowski Jakub – przewodniczący rady
https://www.facebook.com/OsiedleStaromiejskie/

- IV RO – Osiedle Centrum
Rokiciński Jacek – przewodniczący rady
https://www.facebook.com/pg/rada.osiedla.centrum.iv/about/

- VI RO – Osiedle Koszyki
Ewa Czerwińska – przewodnicząca rady
https://www.facebook.com/osiedle.koszyki/

- VIII RO – Powiśle – Solec
Maciej Orczykowski – przewodniczący rady
Andrzej Suliga – przewodniczący zarządu, z-ca przewodniczącego rady
Krzysztof Dybowski – członek zarządu
http://powisle-solec.warszawa.pl/
https://www.facebook.com/pg/powislesolec/posts/

 

Lista naszych kandydatów w wyborach samorządowych 2018 r. do Rady Dzielnicy:

ŚRÓDMIEŚCIE - KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY (LISTA NR 1)

Okręg 1:
https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/delegatury/panstwowa-komisja-wyborcza/komitet-wyborczy-wyborcow-bezpartyjni-samorzadowcy-3520/146510/79604

Okręg 2:
https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/delegatury/panstwowa-komisja-wyborcza/komitet-wyborczy-wyborcow-bezpartyjni-samorzadowcy-3520/146510/79019

Okręg 3:
https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/delegatury/panstwowa-komisja-wyborcza/komitet-wyborczy-wyborcow-bezpartyjni-samorzadowcy-3520/146510/80240

Okręg 4:
https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/delegatury/panstwowa-komisja-wyborcza/komitet-wyborczy-wyborcow-bezpartyjni-samorzadowcy-3520/146510/82027

Okręg 5:
https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/delegatury/panstwowa-komisja-wyborcza/komitet-wyborczy-wyborcow-bezpartyjni-samorzadowcy-3520/146510/82549