Wybory 2018

WARSZAWIACY!

W rękach nas wszystkich pozostaje możliwość dokonania realnych zmian w naszej Polskiej Stolicy. Wspólnie mamy siłę, żeby uwolnić nasze Samorządy od międzypartyjnej polityki i w pełni zagospodarować wiedzę, potencjał i energię ludzi zrzeszonych w jednostkach samorządowych. Przełoży się to na skuteczne i efektywne osiąganie celów, wykreślonych nam przez Mieszkańców i realizowanie wspólnie ambitnych wyzwań na miarę stolicy, stojących przed naszym miastem.

Gorąco zachęcamy do aktywności! Już 21 października br. spotkajmy się przy urnach wyborczych z uśmiechem w oczach, który mówi, że nastał czas na połączenie sił. Zapraszamy do zasilania naszych szeregów, bo MIASTO TO LUDZIE, a przecież aż 98% z nas Polaków to BEZPARTYJNI.

Tymczasem uporządkujmy bieżącą wiedzę:

1.     W wyborach samorządowych wybieramy członków organów samorządu terytorialnego.

2.     W Warszawie jednocześnie będą przeprowadzone wybory do:

·       Rad Dzielnic

·       Rady m.st. Warszawy

·       Sejmiku Województwa

oraz na kluczowe stanowisko Prezydenta m.st. Warszawy.

3.     Obecnie, jako ruch Bezpartyjnych w Warszawie zamykamy listy wyborcze naszych kandydatów, które zaprezentujemy Państwu w najbliższym czasie.

4.     Planujemy spotkania z mieszkańcami Warszawy, na które gorąco zapraszamy
O terminach będziemy informować w naszych aktualnościach.

5.     Cieszymy się, że nasz Program Wyborczy, przygotowany przy współpracy z Państwem – Mieszkańcami Warszawy, spotkał się z dużą aprobatą specjalistów i ekspertów, w tym doświadczonych bezpartyjnych samorządowców i że będziemy mogli go wkrótce zaprezentować naszym mieszkańcom.