Rada Warszawy

LISTY WYBORCZE KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY DO RADY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY:

OKRĘG WYBORCZY Nr 1

obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Śródmieście i Ochota
1 KRZYSZTOFOWICZ Ryszard Krzysztof
2 BOHOSIEWICZ Zofia Teresa
3 ŁANIECKI Krzysztof
4 DAO Minh Thuy
5 SULIGA Jeremi Jan
6 WENCLEWSKA Marta Katarzyna
7 WOLKE Artur
8 CZERWIŃSKA Teresa Grażyna
9 SAŁAGAN Miłosz Konrad

OKRĘG WYBORCZY Nr 2

obszar w granicach administracyjnych dzielnicy Praga Południe i Rembertów
1 RABCZON-MAZOWIECKA Mariola
2 GRALEWICZ Jan
3 KOSIM Elżbieta Krystyna
4 MARCEWICZ-SZYMAŃSKA Agata Cecylia
5 KRAWCZYŃSKA Jadwiga Danuta
6 MARZECKI Tadeusz Tomasz
7 KUCHNO Piotr Przemysław
8 BARCZ Mariusz Piotr
9 JEGLIŃSKA Aleksandra Ewa

OKRĘG WYBORCZY Nr 3

obszar w granicach administracyjnych dzielnicy Mokotów
1 ROGIŃSKI Andrzej Wiktor
2 SOBIERAJ Karolina
3 CZAPLARSKI Jacek Wojciech
4 BISKUPSKA Ewa
5 MAJKOWSKI Ryszard
6 RUTECKA Lidia
7 PRZYBYSZ Adam
8 ŁUSZCZKI Natalia
9 WROCHNA Anna Marta

OKRĘG WYBORCZY Nr 4

obszar w granicach administracyjnych dzielnicy Wola
1 RADULSKI Paweł
2 KACPRZAK Hanna Elżbieta
3 DYBOWSKI Paweł Szymon
4 TABOROWICZ Mirosława Barbara
5 MASYK Lewi Daniel
6 SZANDECKA Elżbieta
7 SZYMANEK Arkadiusz Waldemar

OKRĘG WYBORCZY Nr 5

obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Bielany i Żoliborz
1 BARTMIŃSKI Jacek
2 TRYKACZ Małgorzata Maria
3 CHARCZENKO Wiktoria Magdalena
4 SOTEK Barbara Henryka
5 WASILEWSKI Maciej
6 SZYMAŃSKI Karol
7 KOWALCZYK Monika
8 RAJKIEWICZ Wanda

OKRĘG WYBORCZY Nr 6

obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Białołęka i Praga Północ
1 BASIŃSKI Piotr
2 KAJM Katarzyna
3 KRUK Marek Franciszek
4 PORCZYK Katarzyna
5 NIEBRZEGOWSKI Paweł Narcyz
6 WIERZBICKA Małgorzata
7 ŚPIEWAK Radosław
8 POTENTAS Leszek Stanisław

OKRĘG WYBORCZY Nr 7

obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Targówek, Wawer i Wesoła
1 ANTONIK Sławomir Wawrzyniec
2 BARAŃSKA-WRÓBLEWSKA Anna Danuta
3 TRZCIŃSKI Jarosław Robert
4 BIERNACKA Katarzyna Władysława
5 TOMASZEWSKI Jacek Grzegorz
6 STAŃCZUK Dunia
7 TOMASZEWSKA Monika Sylwia
8 ĆWIK Tomasz
9 DĄBROWSKA Żaneta Izabela
10 WOJCIECHOWICZ Witold Czesław

OKRĘG WYBORCZY Nr 8

obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Ursynów i Wilanów
1 JANOWSKI Piotr
2 ZAPOLSKI-DOWNAR Andrzej Mirosław
3 KOŁPA-SZYMAŃSKA Paulina Anna
4 WOLKE Bartłomiej
5 WAJSZCZUK Jolanta Dorota
6 JASIŃSKA Sylwia Maria
7 KACPRZAK Arkadiusz Antoni
8 BIENIASZ-ZĄBEK Lucyna Zofia

OKRĘG WYBORCZY Nr 9

obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Bemowo, Ursus i Włochy
1 PAWEŁCZYK Stanisław Juliusz
2 STĘPNIEWSKI Marcin Artur
3 PLIZGA Paulina Iga
4 GRZEGRZÓŁKA Henryk
5 ALCHIMOWICZ Karolina Paula
6 ŻYLIŃSKI Tomasz Michał
7 WIENER Aleksandra
8 BLIM Mariusz Janusz
9 KRĘŻEL Dominika Iwona
10 GOSTKOWSKA Martyna Maria